Cześć! / Witamy! Jesteśmy firmą, która chce dostarczyć smaczne, lokalne, dobre jakościowo, a przede wszystkim umilające codzienne życie produkty.

Skąd nazwa? Halisek- wywodzi się z gwary śląskiej – oznacza Koszyk wiklinowy, co głównie związane jest z oferowanymi przez nas zestawami prezentowymi. Jednak po licznych dyskusjach i wymawianiu ciągłego słowa „HALISEK” w naszych głowach i myślach nieprzerwanie zaczął nam towarzyszyć mały, słodki zwierzak, czyli po prostu ładny, rudy lisek🙂 .

Dlatego postanowiliśmy właśnie jego sylwetkę umieścić w Logo i to on będzie nam towarzyszył w rozwoju, a Wam w zakupach. Kochamy zwierzęta i przyrodę dlatego też wszystko staramy się pakować ekologicznie z jak najmniejsza ilością plastiku 🙂 Od początku zależy nam, aby pod marka Halisek promować produkty starannie wybrane i nieustannie przez nas kontrolowane.

Nasze spore Doświadczenie w kawie gwarantuje, ze oferowana przez nas Kawa będzie nie tylko bardzo dobrej jakości, ale również świeżo wypalana w lokalnej palarni na nasze zamówienie oraz pod naszym Logo.

Nie zabraknie również znakomitych gatunkowo Herbat, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Pozostały asortyment to rzemieślniczo wybrane produkty które idealnie będą się z nimi komponować, a akcesoria które można u nas zakupić sprawia, że czas spędzony przy kawie lub herbacie będzie jeszcze przyjemniejszy. Jeśli mają Państwo jakieś pytania zapraszamy do kontaktu i oczywiście do zakupów.