Świąteczne zestawy prezentowe

Ho, Ho, Ho! To już święta!

Szukasz prezentu na święta? Jeśli tak, to mamy coś dla Ciebie! Świąteczne zestawy prezentowe dla każdego. Stworzyliśmy dla Was wyjątkowe zestawy upominkowe. Małe, duże, średnie. Mamy nieskończona ilość możliwości łączenia i przedstawiania propozycji.

Obdarować najbliższych jest troszkę prościej. Wiesz, co lubią, co im smakuje. Wręczyć fajny prezent szefowi, pracownikom, koleżance jest trudniej, dlatego jesteśmy po to, by pomóc. Zestawy upominkowe na Boże Narodzenie mają to do siebie, że są niby proste, ale odpowiednio dobrana i przemyślana zawartość może okazać się strzałem w „10”!

Zestawy prezentowe na święta w ofercie sklepu Halisek

Firmowe zestawy prezentowe

Możliwości komponowania zestawów jest ogrom. Przygotowaliśmy więc gotowe zestawy prezentowe na święta, w których każdy się wyróżnia zawartością. Za opakowanie służą nam Kraftowe kartony oraz drewniana skrzynka. Ich naturalny wygląd wyróżnia każdy zestaw upominkowy. Zawartość każdej propozycji została w taki sposób skomponowana, aby tworzyła spójność.

Zestawy prezentowe kosmetyczne

Od początku swojej działalności nasze serce skradła firma Hagi. Musiało znaleźć się w naszych propozycjach coś wyjątkowego, takiego jak zestaw kosmetyków Ziołowo Mi Hagi. Świąteczne zestawy prezentowe, które wybraliśmy dla Was skradły nasze serca po pierwszym wdechu 🙂 Każdy zestaw upominkowy skomponowany jest w taki sposób, aby pobudzić nawet najbardziej ukryte zmysły.

Produkty świąteczne

Nie zamknęliśmy się tylko na gotowce. Proponujemy Wam nasze firmowe produkty, które są idealnym uzupełnieniem prezentu świątecznego. Świąteczna herbata … to mieszanka przede wszystkim suszonych owoców i naturalnych przypraw. Idealnie skomponuje się z miodami naturalnymi. Kawa w nieszablonowym opakowaniu nada klasy każdemu upominkowi.

Od tego roku oferuje również swoim klientom wina. Wspieramy polskie biznesy, a jeżeli w parze idzie profesjonalizm i odpowiednie podejście do Klienta to nie przejdziemy obok tej marki obojętnie. Słuchanie potrzeb i wymagań to kluczowe kwestie w doborze odpowiedniego asortymentu. Ludzie lubią mieć wybór, a my robimy wszystko by im go umożliwić.

Ja sam! Personalizowane zestawy upominkowe na święta

Chcesz samodzielnie stworzyć zestaw prezentowy na święta? Nic trudnego. Spośród dostępnych produktów wybierz te, które Cię interesują. Chcesz dołożyć coś swojego? Pewnie! Jesteśmy po to, by pomóc, doradzić. Pomożemy spersonalizować świąteczny zestaw prezentowy. Dobierzemy odpowiednie opakowanie oraz ozdobę. Jesteśmy również punktem wysyłkowym mini epaka. Pomożemy wysłać paczkę w Polskę i świat.