Zestawy prezentowe

Wyjątkowe zestawy upominkowe

Urodziny, imieniny, podziękowania, rocznice, ważne wydarzenie, niestety czasem i przeprosiny. Jest wiele okazji, dla których szukasz wyjątkowego prezentu. Zestawy upominkowe to coś, co nie jest banalne i ucieszy każdego. I dlatego przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji zestawów prezentowych. Lubimy smakować, a że powiedzenie „przez żołądek do serca” sprawdza się za każdym razem, to w zestawie prezentowym zawsze znajdzie się coś pysznego.

Do zestawu prezentowego możesz dodać wszystko, co dostępne jest u nas w sklepie. Jeśli sam komponujesz zestaw upominkowy, to proponujemy użyć nasze pudełko prezentowe z okienkiem. Jest w kolorze kraftowym, karbowane, ze sporym okienkiem wykonanym z tektury falistej.

Znajdź swój zestaw prezentowy w sklepie Halisek

Wolna ręka

Proponujemy zestawy prezentowe na każdą okazję. W roku jest ich sporo, więc systematycznie wrzucamy propozycje zestawów upominkowych dopasowanych do każdej z nich.

W naszym sklepie znajdziesz między innymi:

Nie chcesz decydować za kogoś? W naszym sklepie zakupisz również VOUCHER na wybraną kwotę. Dzięki temu nie musisz się martwić o to czy trafisz w gust.

Personalizacja

Masz specjalnie życzenie? Dołożenie winietki? Dopisanie życzeń? Określenie zawartości? Dla nas to żaden problem. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i prośby. Chętnie poznajemy wyobraźnie naszych Klientów i często jesteśmy mile zaskoczeni 🙂

Współpraca dla firm

Realizujemy zestawy prezentowe od A do Z. Od drobnych upominków dla bliskich, po produkty dla firm np. na targi tematyczne. Współpracujemy z wieloma dostawcami gadżetów tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Często zestawy upominkowe są personalizowane, co ciepło przyjęte jest przez odbiorcę. Produkty spożywcze łączymy z trunkami oraz produktami w taki sposób, aby tworzyły spójną całość.