Zestawy Kosmetyków

Przedstawiamy wam nasze gotowe zestawy naturalnych kosmetyków! Zawierają proste składy, są pozbawione szkodliwych składników, dzięki czemu doskonale się sprawdzą nawet do skóry wyjątkowo wrażliwej. Dodatkowo, gotowe sety z ozdobnymi opakowaniami to gotowy przepis na wspaniały prezent!

W naszych zestawach kosmetyków znajdziecie produkty od polskiej marki kosmetycznej Hagi. Marka jest tworzona przez mamę, która jest kosmetologiem i chemikiem oraz jej córki. Każdy kosmetyk powstaje w niewielkim rodzinnym zakładzie pod Warszawą. Jeśli więc szukasz naturalnych kosmetyków, które do tego są produkowane w Polsce, skorzystaj z naszej oferty!

Naturalne kosmetyki bezpieczne dla skóry

Jakie produkty znajdziecie w zestawach? Będą to między innymi naturalne kosmetyki do ciała jak balsamy, olejki, masła i inne produkty do pielęgnacji bądź mycia ciała. Doskonale sprawdzą się do masażu lub po prostu jako kosmetyki używane w codziennej pielęgnacji, aby utrzymać odpowiednie nawilżenie skóry. Oprócz tego czekają na was także naturalne kosmetyki do twarzy, które sprawdzą się dla każdego rodzaju skóry. Nie zabraknie także produktów dla panów, w tym zestawów kosmetyków dla mężczyzn do pielęgnacji zarostu i włosów.

Przygotowaliśmy także praktyczny zestaw naturalnych kosmetyków dla noworodków, który zawiera w sobie wszystko to, co potrzebne przy pierwszych miesiącach pielęgnacji dziecka. Kosmetyki z zestawu to m.in. naturalne kremy, oliwka do smarowania czy delikatny żel do mycia, które można stosować już od pierwszych dni życia dziecka. Taki zestaw to świetny pomysł na prezent z okazji baby shower, a dla przyszłych mam to idealne uzupełnienie wyprawki!

Zestawy kosmetyków na prezent

Często wybierając prezenty na różne okazje, możemy mieć problem z wymyśleniem czegoś oryginalnego i jednocześnie praktycznego. Na takie okoliczności z pomocą przychodzą zestawy kosmetyków naturalnych, które idealnie sprawdzą się jako upominek dla każdej kobiety! Kosmetyki to takie produkty, które zawsze się przydadzą i możemy mieć pewność, że osoba obdarowywana zrobi z nich użytek. W naszej ofercie przygotowaliśmy zarówno uniwersalne zestawy, jak i takie dedykowane na różne okazje, jak np. Walentynki czy Dzień Mamy.

Jednak wspomniane zestawy z kosmetykami to nie jedyne sety upominkowe, jakie znajdziecie w naszej ofercie! Przygotowaliśmy także pyszne zestawy prezentowe z różnymi produktami spożywczymi, jak np. pełne zdrowia miody czy smakowite przetwory.