Kawa do przelewu

Modna już za czasów PRL-u, kawa przelewowa zdecydowanie wróciła do łask! Chociaż ma już niewiele wspólnego z intensywnie gorzką kawą, jaką znamy z czasów poprzedniego ustroju. Obecnie mamy o wiele większą wiedzę na temat tej alternatywnej metody parzenia kawy, wiemy też, jakie rodzaje kawy najlepiej sprawdzają się w tym przypadku. Kawa parzona przy pomocy ekspresu przelewowego pozwala na wydobycie jej najgłębszych aromatów i delektowanie się oryginalnymi nutami smakowymi.

W sklepie internetowym Halisek oferujemy bogatą gamę kaw przelewowych, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających miłośników kawy. W ofercie znajdują się kawy z różnych regionów świata, jak Etiopia, Honduras, Nikaragua czy Brazylia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Jeśli interesujecie się kawą z pewnością wiecie, jak ogromne znaczenie ma miejsce plantacji, wysokość oraz warunki uprawy, jeśli chodzi o profil smakowy kawy. Przygotowaliśmy zróżnicowaną ofertę, dzięki czemu nawet miłośnicy nietypowych nut smakowych znajdą coś dla siebie! Co powiecie na kawę do przelewu z Etiopii, o profilu smakowym dojrzałych owoców i rumu, wykończonego nutą słodyczy? A może Nikaragua i blend o smaku mango z nutą wanilii? Sprawdź naszą ofertę, gdzie z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Do kawy parzonej w ekspresie przelewowym przydadzą ci się filtry do kawy, które również znajdziesz w naszym sklepie!

Najlepsza kawa do ekspresu przelewowego ☕

Kupując kawę do metod przelewowych należy mieć na uwadze stopień palenia ziaren. Najlepiej tutaj sprawdzą się kawy jaśniej palone, ponieważ ciemno palone w stylu włoskim przy parzeniu przelewowym będą smakowały wyraźną goryczką, trudną do zniwelowania.

Ekspresy przelewowe nie posiadają wbudowanych młynków do mielenia ziaren, musisz więc przemielić kawę przed parzeniem. W naszym sklepie internetowym możesz wybrać ziarnistą kawę do przelewu, która zmielisz samodzielnie przed parzeniem, lub jeśli nie masz młynka, zaznacz opcję kawy zmielonej.