Kawa 100% Arabika

Kawa Arabika to jedna z najlepszych odmian kawy na świecie, cechująca się subtelnym smakiem i delikatnym aromatem. Jest uprawiana na terenach górskich, przeważnie w krajach afrykańskich skąd pochodzi, ale nie tylko. Znana jest od setek lat, dlatego uznaje się ją za najszlachetniejszy i jednocześnie najstarszy rodzaj kawy. Nic więc dziwnego, że ma tylu miłośników! W naszej ofercie znajdziecie kawy ziarniste 100% Arabica, które pochodzą z najlepszych plantacji na świecie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Kawa ziarnista Arabica dla prawdziwych kawoszy

Każda z naszych kaw jest starannie wyselekcjonowana i poddana rygorystycznym kontrolom jakości, aby zapewnić naszym klientom najlepsze doznania smakowe. Znajdziecie u nas kawy Arabika o różnym poziomie kwaskowatości, z najróżniejszymi odmianami smakowymi, dzięki czemu każdy z was z pewnością znajdzie swoją ulubioną Arabikę.

W naszym sklepie dbamy o to, aby każde zamówienie mogło być dopasowane do preferencji klientów. Jeszcze nie wiesz, czy dana kawa ci podpasuje, dlatego na razie nie chcesz decydować się na większe objętości, jak pół kilo czy kilogram? Możesz zamówić na początek mniejszą ilość! Zależy ci na tym, aby kawa była w ziarnach i chcesz ją zmielić samodzielnie w swoim młynku? Nie ma problemu! Przy zamówieniu wybierz opcję w ziarnach. Możemy też przygotować dla ciebie kawę pod parzenie tradycyjne, z przelewu czy z ekspresu.

Aromatyczna kawa Arabika z różnych zakątków świata

Aby nasza oferta była maksymalnie różnorodna, przygotowaliśmy ziarniste kawy Arabika z różnych kontynentów. Nie zabraknie oczywiście propozycji z Afryki, a także Ameryki Południowej, Środkowej czy z Azji. Najpopularniejsze są kawy z Etiopii i Kenii, a także z Hondurasu czy Peru. Z uwagi na to, że każda kawa jest efektem zbiorów z różnych plantacji, uprawianych na odmiennych wysokościach, smak każdej z nich jest niepowtarzalny. Możesz dowiedzieć się więcej o każdej z nich, wchodząc bezpośrednio w produkt. Znajdziesz tam informacje o profilu smakowym, odmianie czy sposobie obróbki.

Sprawdź także nasze oryginalne i pyszne mieszanki kaw!