Młynki do kawy

Miłośnicy kawy wiedzą, że w trakcie jej przyrządzania każdy detal ma znaczenie. Na ostateczny smak tego napoju wpływa nie tylko typ i jakość ziaren czy sposób ich parzenia, ale także to, kiedy i w jaki sposób zostaną one zmielone. Odpowiednie młynki do kawy pomogą wydobyć głębię smaku i aromatu ziaren, a z procesu ich przyrządzania uczynić prawdziwy rytuał. Jaki młynek do mielenia kawy sprawdzi się najlepiej u Ciebie?

Klasyczne ręczne młynki do kawy

Tradycjonaliści i zwolennicy alternatywnych metod przyrządzania tego napoju z pewnością staną murem za klasycznymi, ręcznymi młynkami do kawy. Świeżo zmielone ziarna zalane wodą w zaparzaczu do kawy gwarantują, że po całym domu rozniesie się intensywny zapach, a Ty będziesz mógł cieszyć się wielowymiarowym, kawowym smakiem.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno nowoczesne, designerskie młynki ręczne, jak Comandante C40 MK4 Alpine Lagoon czy HARIO Mini Mill Slim PLUS, ale także takie wzorowane na dobrze znanych nam młynkach, które można znaleźć w domu każdej babci jak HARIO Standard Coffee Grinder.

Automatyczne urządzenia do mielenia ziaren

Jeśli jesteś zwolennikiem ułatwiania sobie życia, mamy też coś dla Ciebie. Elektryczne młynki do kawy znacznie przyspieszą przygotowywanie napoju, ale nie oznacza to, że musisz pożegnać się z jego głębokim, wielowymiarowym smakiem niczym z najlepszej kawiarni. Automatyczne, profesjonalne młynki do kawy jak Wilfa Svart Automatic Grinder, posiadają takie funkcje jak wbudowany timer, możliwość zmiany stopnia zmielenia ziaren czy ustawienia automatyczne, dopasowane do sposobu, w jaki przyrządzasz kawę. W naszym sklepie znajdziesz go w kolorze czarnym oraz srebrnym.

Dzięki odpowiednio dobranemu młynkowi do kawy staniesz się baristą w swoim własnym domu!