Ekspresy do kawy

Poranna rutyna to często świeża kawa, bamboszki i przegląd prasy. Lubicie wygodę? My bardzo więc wychodzimy naprzeciw, aby jeszcze bardziej ten poranek umilić – oferując Wam automatyczne ekspresy do kawy.

Dlaczego warto zdecydować się na profesjonalny ekspres do parzenia kawy?

Wspomnieliśmy o wygodzie, a to stwierdzenie idzie w parze z automatycznym ekspresem do parzenia kawy. Jest w stanie przygotować nam w kilka sekund kawę, którą sam dopracowałeś poprzez ustawienie odpowiednich parametrów. Po wyborze rodzaju kawy, określona ilość kawy pobierana jest ze zbiornika do młynka, regulowana jest moc/aromat i pyk! Czarna … wlewa się do ulubionego kubka. Interesuje Cię mleczna opcja kawy? Nic trudnego, wystarczy wybrać z menu odpowiedni rodzaj, dostarczyć do zbiornika mleko i gotowe. To podstawowe funkcje profesjonalnych ekspresów do kawy, które z łatwością można zapamiętywać, aby powtarzalność kawy została zachowana. Wiadome jest, że o ekspres do kawy trzeba dbać, ale w większości przypadków jasno i przejrzyście pokazane jest w instrukcji. Szczególną uwagę trzeba poświęcić dyszom, które doprowadzają mleko. Regularne ich czyszczenie wydłuża sprawność sprzętu.

Alternatywa dla automatycznych ekspresów do kawy

Alternatywą do automatu jest ekspres przelewowy. Jasne jest, że przy tej metodzie zaparzania istotny jest czas i troszkę wiedzy. Jak sama nazwa wskazuje, wybierając przelew, istotne jest rodzaj samego ziarna, gradacja zmielenia oraz nawet temperatura wody. Niezbędne również są filtry do kawy.  W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów. Do zaparzenia używa się często kawy do przelewu jasno palonej. Świetnie nadaje się do powolnego wydobycia smaku i aromatu podczas przelewania. Pamiętać trzeba również, aby taka kawę uprzednio zmielić. Mamy dla Was przygotowany szeroki asortyment młynków do kawy.

Taki rodzaj ekspresu do kawy jest idealny dla osób, które wypijają jej nieco więcej każdego dnia, a sam sposób i czas przyrządzenia jest dla nich samą przyjemnością.

Najlepszy ekspres do kawy dla Ciebie

Jaki ekspres do kawy będzie najlepszy dla Ciebie? Jaki model wybierzesz? Podziwiamy osoby, które od początku wiedzą czego chcą i trzymają się jednego. My wiemy jedno.. trzeba spróbować wszystkiego. Lubimy mieć i dawać wybór.