Akcesoria dla Baristów

Kiedyś trzeba zacząć, a jak nie teraz, to kiedy?

Nasz Maciek dobre kilka lat obraca się w środowisku kawowym. Próbował swoich sił w kilku konkursach. „Troszkę” widział, „troszkę” zasmakował. Teraz bardzo silnie pracuje nad poszerzeniem swojej wiedzy i wyszukuje dla was perełek, wśród których są akcesoria baristyczne.

Wspomniałam wyżej, że Maciej brał udział w konkursach, w których przetestował wiele akcesoriów dla baristów. Do tworzenia latte art używał dzbanka srebrnego 360 ml. Malował, czarował i zawsze coś pięknego wyszło. Zobaczcie sami:

akcesoria dla baristówakcesoria baristyczne

Akcesoria baristyczne, które warto mieć

Istotną kwestią w swoim rozwoju jest posiadanie odpowiednich narzędzi. Nie ma możliwości, aby nauczyć się parzyć dobrze kawę bez podstawowych akcesoriów baristycznych. Jeżeli chcesz praktykować malowanie obrazków na spienionym mleku niezbędne jest posiadanie dzbanka.

Akcesoria baristyczne pomagają czuć się pewniej i profesjonalnie, aby na koniec znaleźć chwile dla siebie i wypić ze smakiem swoją kawę.

Nasz dział akcesoriów dla baristów powoli się rozrasta. Na ten moment większość produktów to firma RHINOWARES. Uważamy, że jest to jedna z TOP firm, która się zna i wie czego bariście potrzeba.

Mamy kilka propozycji, których rozmiar ma znaczenie 😀 Dwa typy odbijaków do fusów:

Masz jakieś pytania? Interesują Cię konkretne akcesoria dla baristy? Napisz do nas lub zadzwoń, chętnie podpowiemy 🙂